Ką veikti Ukrainoje: bilietai į renginius pigūs

Jau nusipirkusiems lėktuvo ar autobuso bilietus į Kijevą, Odesą ar Lvovą, lieka vienintelis klausimas – ką tokio įsimintino vertėtų nuveikti Ukrainoje. Vertėtų iš anksto pamąstyti, kur leisite vakarus. Muziejai duris užveria, o šokių klubai laukia. Tad apie norimų aplankyti renginių paieškas. Kuo anksčiau užsakysite bilietus į cirką, teatrą ar koncertą, tuo geresnes vietas gausite.

Taigi, kaip pasirinkti tinkamą prekybos bilietais svetainę? Vienose bilietus į renginį turėsite pakankamai greitai, kitose tik sugaišite laiką.

ParterUA

gastroliua

cocertUA

Šis telefono numeris – naudingas

Parter.UA, Concert.UA, Gastroli.UA – tai kelios tikrai naudingos renginių paieškos sistemos, kur už bilietus galite atsiskaityti savo kredito kortele.

Vienintelė bėda – reikalaujamas įrašyti Ukrainos telefono numeris. Siūlau įrašyti esantį ant paveikslėlio viršuje, arba kreiptis į draugus, gyvenančius Ukrainoje.

„Euroviziją“ prisiminus

Priminsiu, kad Concert.UA prekiavo ir bilietais į 2017 metais Kijeve vykusį „Eurovizijos“ dainų konkursą. Nors eilėje prie virtualios kasos buvau 6-tūkstantasis, bilietų man neliko.

Ir jų nebūčiau gavęs, nes neturėjau vietinio telefono numerio. Keista, bet taip buvo parduodami bilietai į visų laukiamą tarptautinį renginį.

Keletas idėjų ne vienam geram vakarui

Nacionalinis Pavlo Virskio šokių ansamblis

Odesos nacionalinis akademinis operos ir baleto teatras

Nacionalinio Ukrainos cirkas

Ukrainiečiu neapsimesi…

internet-biletUA

Svetainėje internet-bilet.ua greičiausiai liksite nieko nepešę… Nors čia registruojantis galima pateikti net ir lietuviškąjį mobiliojo telefono numerį, tačiau apmokėti už paslaugą negalėsite.

Bilietų platintojas reikalauja nurodyti tik Ukrainoje išduotą banko kortelę.

Šios bilietų svetainės – dar neišbandytos

logo_esport

images

logo_l350

timthumb